Dizaina apgaismojuma katalogi
Visa pamatā ir atbilstošs apgaismojums
 

Ja Jums nešķiet ērti meklēt apgaismojumu mūsu interneta veikala sadaļā, Jūs to varat izvēlēties šķirstot Vācijas dizaina apgaismojuma zīmolu Trio Leuchten,  Reality Leuchten un Maytoni .pdf katalogus. Jūsu izvēlētā dizaina apgaismes ķermeņa detalizētus parametrus un cenu Jūs varat pārbaudīt, ierakstot preces nosaukumu interneta veikala meklētājā. Ja preci neatrodat interneta veikalā, mēs iespējams to vēl neesam paspējuši tur ievadīt, šajā gadījumā aicinām sūtīt pieprasījumu uz linda@ledenes.lv, vai oskars@ledenes.lv un mēs atbildē nosūtīsim preces cenu un informāciju par tās parametriem.

Tā kā mēs piedāvājam katra klienta vēlmēm un vajadzībām visatbilstošāko apgaismojumu (vairāk kā 2500 dažādas preces), loģiski, ka viss plašais piedāvājuma klāsts nemaz fiziski nevar ietilpt mūsu veikalā Cēsīs, tāpēc tas tiek regulāri (vairākas reizes nedēļā, atkarībā no klientu pasūtījumu apjoma) pasūtīts no ražotāju noliktavām. Vidējais piegādes laiks no šiem trim ražotājiem ir divas nedēļas, bet atsevišķos gadījumos var būt arī nedaudz ātrāks vai nedaudz lēnāks, bet tas ir atkarīgs no loģistikas kompāniju darbības.

Ja nepieciešama konsultācija, vai apgaismojuma aprēķināšana un modelēšana, šo pakalpojumu klientiem, kuri preces iegādi veic pie mums, sniedzam bez maksas, pārējiem 15 EUR/h.0
SIA "Ledenes" - specializēts LED spuldžu veikals

 .