Klienti


PIRTS 2
Kā gaumīgi izgaismot guļbaļķu pirtiņas fasādi? Mūsu kliente to veiksmīgi atrisināja ar āra spuldžu virteni un Philips LED spuldzēm ar tikai 2W elektroenerģijas patēriņu.


Romantiskā guļamistaba

Šis, klientes izveidotais guļamistabas dizains, ir lielisks labas stila un krāsu sajūtas apvienojuma piemērs. Šajā istabā saskaņots ir pilnīgi viss. Ļoti labi savā starpā sader Reality Leuchten lustra Leavy ar Maytoni sienas lampām Grace. Arī gaismas apjoms ir atbilstošs telpas pielietojuma veidam.


Pirts

Mūsu klienti regulāri prasa, vai mums nav LED apgaismojums pirtīm. Specializētais LED apgaismojums pirtīm ir dārgs, līdz ar to, ņemot vērā, ka pirts netiek izmantota bieži, klienti nolemj lieki netērēties un saglabāt kvēlspuldžu apgaismojumu. 

Klienti, kuri vēlas ar apgaismojuma palīdzību pirtī panākt īpašu auru, interesējas, vai nevar izmantot mitrumizturīgo LED lentu. Šo variantu mēs neiesakām, jo LED lentas darba temperatūra ir līdz +40°C, kas nav pietiekami augsts rādītājs. Balstoties uz kompetenci, kas iegūta ilggadējā LED apgaismoju tirdzniecībā, mēs saviem klientiem iesakām izmantot LED moduļus, kas paredzēti vides reklāmu izgaismošanai. LED moduļi ir īpaši ar to, ka tiem caurmērā ir krietni lielāka tolerance pret ārējās vides iedarbību (sausums, mitrums) un gaisa temperatūru (no -20°C atsevišķiem modeļiem pat līdz +110°C).


TECHNOLOGICAL SOLUTIONS
SIA "Technological Solutions" ir ļoti apmierināti, ka pieņēma lēmumu vecos 400W prožektorus nomainīt pret 150W 157000lm 4000K Philips LED prožektoriem, jo gaisma pietiek un tiek taupīta elektroenerģija. Uz elektroenerģijas ietaupījuma rēķina, prožektoru iegāde un uzstādīšana atmaksāsies viena gada laikā.


Dzīvoklis Nr.60

Attēlā gozējas ilgtspējīga un videi draudzīga Ziemassvētku "eglīte", kura izgatavota no 2019.gada 18.decembra vētrā kritušas priedes zariem.
Gan LED virtene, gan Reality Leuchten LED stāvlampu SOLO iegādātas SIA "Ledenes".ZVANNIEKU MĀJAS


Viens no mūsu klientiem ir biedrība "Zvannieku mājas", kas veic sabiedrībai svarīgu funkciju - atbalsta grūtībās nonākušus bērnus un mātes. 

Biedrība savām telpām izvēlējās kvalitatīvos un askētiskos Trio Leuchten apgaismes ķermeņus AGANO un LIVARO.


Graw furniture

Graw furniture, izmantojot Ledenes spuldžu veikalā iegādātās PHILIPS 4,5W (40W) E27 LED platleņķa spuldzes, savam klientam pēc pasūtījuma ir izgatavojuši ozolkoka rāmja spoguli, kurš lieliski papildinās interjeru un pildīs gaismekļa funkciju visā telpā.


Veiks

Kokapstrādes cehā Veiks Balvu novadā noliktavu laternas tika izvietotas, balstoties uz aprēķiniem, kas veikti ar speciālas programmatūras palīdzību. Ar rezultātu apmierināts gan uzņēmuma īpašnieks, jo apgaismojuma iegāde izmaksāja mazāk, nekā bija plānots, gan darbinieki, jo telpa atbilstoši normatīvajiem aktiem ir vienmērīgi izgaismota, kas atvieglo darbu un samazina darba traumu risku. 


Tīrs miers

Mūsu klientu loks stiepjas ārpus Cēsīm un tuvākās apkārtnes. Specializētā LED spuldžu veikala Ledenes apgaismojumu izvēlas arī Tīrs Miers Rankas pagastā, kur tiek svaigi grauzdēta izcila kafija ar zināmu izcelsmi. Tīrs Miers saimniekiem patīk daudz gaismas, tāpēc viņu iecienītais spuldžu modelis ir PHILIPS E27 LED spuldze ar 13W elektroenerģijas patēriņu un gaismas atdevi, kas ekvivalenta 100W kvēlspuldzei.

Lai nodrošinātu gaismu precīzi tur, kur tā nepieciešama, Tīrs Miers izvēlējās Reality Leuchten sienas lampu SCISSOR un spožāko no E14 LED spuldzēm 7W (60W) 2700K nemirgojošo LED spuldzi PHILIPS P48.

Brīvdaba

LED filament spuldzes Brīvdaba no SIA Ledenes

Mums ir patiess prieks, ka vietējie uzņēmēji izvēlas no mums iegādāties apgaismojumu. 
Burgeru restorāns Brīvdaba ir izvēlējušies: LED retro 4W Filament spuldzes, kas ir iekārtas ietvaros ar vadu un LED plafonus. 
Aizbrauc arī Tu uz gardu maltīti Brīvdaba un redzēsi cik mājīgu gaisotni dod pareiza apgaismojuma izvēle!


Ziedu salons Elīna

LED paneļi salons Elīna no SIA Ledenes

Cēsu uzņēmums ziedu salons Elīna izvēlas LED paneļus, kas, salīdzinājumā ar dienasgaismas spuldzēm, ļauj samazināt apgaismojuma patērētās elektroenerģijas apjomu par 38 %, ir vieglāk kopjami, turklāt - labi izskatās.


Jāņoga

Ēstuve kulinārija Jāņoja LED SIA LedenesĒstuves un kulinārijas Jāņoga saimnieki, izmantojot dažāda veida LED Filament spuldzes, ir radījuši unikālu dizainu. 
Nāc un nobaudi ēdienu pagatavošanas mākslu!


Tili

Tili LED SIA Ledenes

Ienākot Tili veikalā, pārņem patīkama sajūta. Šo gaišo, mājīgo un silto sajūtu sniedz rūpīga Leduro un Philips siltā gaismas spektra (2700 K) spuldžu kombinācija.

0
 .